O nas

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu

O Wulian

Wulian jest inspiratorem i producentem profesjonalnych rozwiązań Smart Home. System Wulian Smart Home to inteligentne centrum zarządzania, przeznaczone do apartamentu, domu, rezydencji, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników, a jednocześnie niewymagające radykalnych zmian w dotychczasowej instalacji.

System sprawdzi się również w biurze, hotelu, restauracji oraz budynkach użyteczności publicznej. Wulian Smart Home pozwala wygodnie i zdalnie sterować niemal każdym urządzeniem w inteligentnym domu.

Dostarcza energooszczędnych rozwiązań a finalnie pozwala wprowadzić oszczędności w budżecie domowym. Jego montaż jest bardzo łatwy i szybki, a obsługa intuicyjna i niewymagająca znajomości nowoczesnych technologii.

O Wulian

Dlaczego Wulian Smart Home?

Dlaczego Wulian Smart Home?

Wygoda i komfort

Wulian Smart Home pozwala tworzyć i automatyzować domowe scenariusze.

Włączanie światła przy wchodzeniu do pomieszczenia i automatyczne jego wyłączanie po wyjściu; regulacja ogrzewania lub klimatyzacji w zależności od temperatury wewnątrz i na zewnątrz domu, obecności domowników lub pory dnia; automatyczne opuszczanie czy podnoszenie rolet; sterowanie zasłonami; automatyczne podlewanie ogrodu w zależności od wilgotności i pory dnia; włączanie i wyłączanie oświetlenia na zewnątrz budynku uzależnione od pory dnia i poziomu światła – to jedynie kilka udogodnień, które oferuje Wulian Smart Home.

Wszystko to dostosowane do potrzeb i zwyczajów użytkowników oraz uzależnione od funkcji poszczególnych pomieszczeń.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Znajdź naszego dystrybutora w swojej okolicy.

Co nas wyróżnia?

Rozbudowa w dowolnym momencie

Wulian Smart Home umożliwia rozbudowę w dowolnym momencie i dowolnym zakresie. Możesz rozpocząć od montażu urządzeń w jednym pomieszczeniu, a po czasie dołączać kolejne pomieszczenia. Możesz rozpocząć od sterowania oświetleniem, a po czasie dodać sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem czy roletami. Wszystko w zależności od potrzeb.

Zdalny dostęp do domowych urządzeń

Bez względu na to gdzie jesteś: w podróży służbowej czy pracy, możesz zadbać o komfort i bezpieczeństwo pozostałych w domu członków rodziny. Zdalne sterowanie z poziomu urządzeń mobilnych: telefonu, smart watch’a czy tableta wszystkimi oferowanymi przez Wulian Smart Home funkcjami, to nieprzeciętne rozwiązanie.

Oszczędność i ekologia

Pozostawione przez domownika na cały dzień włączone światło w pomieszczeniu? Nieefektywne ogrzewanie domu? Wulian Smart Home na to nie pozwoli! Oszczędzając energię elektryczną, czy też nie dopuszczając do zbytniego przegrzania domu, oszczędzasz pieniądze i co ważne żyjesz bardziej ekologicznie.

Bezpieczeństwo

Bezprzewodowy system monitoringu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, czujniki bezpieczeństwa aktywowane przez niechcianych gości - to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich domowników. O wszelkich odstępstwach od ustalonych wcześniej scenariuszy użytkownik jest powiadamiany na bieżąco. Co więcej, dzięki Wulian Smart Home możesz symulować obecność w domu. Włączanie i wyłączanie światła lub telewizora pod nieobecność domowników, otwieranie czy zamykanie rolet to czynności, które możesz zaprogramować tak, by pozorować, że ktoś jest w domu.

Łatwa instalacja

Instalacja Wulian Smart Home nie wymaga kucia ścian, przebudowy dotychczasowej instalacji elektrycznej ani nawet rozprowadzenia nowej. Montaż jest bezprzewodowy i bardzo szybki. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą modułów umieszczanych w puszkach podtynkowych za włącznikami naściennymi lub gniazdkami. Można jeszcze prościej! Wystarczy użyć przenośnego inteligentnego gniazda wkładanego do gniazda ściennego. Większość czujników i sensorów zasilanych jest bezprzewodowo (bateryjnie), a magnetyczne uchwyty pozwalają na ich łatwą i szybką instalację w dowolnym miejscu domu.

Ile to kosztuje?

Chcesz wiedzieć ile prądu zużyłeś na oświetlenie salonu w danym dniu, tygodniu lub miesiącu? Ile Cię kosztuje klimatyzacja lub ogrzewanie domu? Inteligentne sterowniki Wulian nie tylko sterują obwodami elektrycznymi ale potrafią też zliczyć zużytą przez te odbiorniki energię elektryczną i przedstawiać jej zużycie w postaci łatwych do analizy wykresów.

Nasze nagrody