Rozwiązania

Chciałbyś poznać więcej naszych rozwiązań? Przejdź do formularza kontaktowego!

Jakie rozwiązania stosuje firma Wulian?

Jakie rozwiązania stosuje firma Wulian?

Wulian Smart Home umożliwia tworzenie scenariuszy zdarzeń. Wszystkie urządzenia wchodzące w skład tego systemu mogą być sterowane przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji Wulian Smart Home.

Automatyka domowa dla Twojej kuchni

Bezpieczeństwo
 •   Ocena środowiska i ewentualnego zagrożenia (czujnik CO2, czujnik dymu, czujnik gazów palnych, czujnik zanieczyszczeń powietrza PM2.5, czujnik VOC – lotne związki organiczne); wysyłanie informacji alarmowej do powiązanych urządzeń i na urządzenia mobilne; wietrzenie / wentylowanie pomieszczenia w przypadku wykrycia pogorszonej jakości powietrza.
Komfort
 •   Aktywna ochrona przed zalaniem - po wykryciu wody przez czujnik zalania (np. w kuchni), główny zawór wody zostaje zamknięty, włączony alarm dźwiękowy i świetlny w domu, włączone oświetlenie w zagrożonym pomieszczeniu, a wszyscy użytkownicy powiadomieni przez urządzenia mobilne o miejscu zalania.
Oszczędność
 •   Włączanie i wyłączanie światła zgodnie z ustalonymi scenariuszami np. wejście do pomieszczenia = włączenie światła; wyłączanie światła w pomieszczeniu, gdy nikogo w nim nie ma; ściemnianie i rozjaśnianie światła. Wszystko to dostosowane do potrzeb i zwyczajów domowników.

Automatyka budynkowa dla Twojego holu

Bezpieczeństwo
 •   Inteligentny zamek w drzwiach umożliwia otwarcie drzwi tylko przez uprawnione osoby poprzez: kontrolę biometryczną (odcisk linii papilarnych), kod PIN (zamek kodowy), system zbliżeniowy NFC telefonu lub karty; inteligentny wizjer elektroniczny przekieruje rozmowę i obraz na urządzenie mobilne, jednocześnie nagrywając wideo oraz rozmowę nawet jeśli domownicy są nieobecni.
Komfort
 •   Możliwość zdalnego otwarcia zamka w drzwiach z poziomu aplikacji Wulian Smart Home przy użyciu telefonu, tabletu czy smart watch’a nawet gdy nie ma nas w domu; powiązanie otwarcia zamka ze scenami np. włączenie światła; możliwość nadawania tymczasowych kodów PIN dla gości.
Kontrola
 •  Ochrona zarówno terenu zewnętrznego jak i wewnętrznego: wykrycie włamania, otwarcia drzwi, okna, bramy skutkować może automatycznym uruchomieniem scenariuszy np. uruchomienie alarmu, blokada drzwi / bramy, przesłanie informacji na urządzenie mobilne; automatyczne nagrywanie osób stojących pod drzwiami a nie używających przycisku dzwonka (wbudowany czujnik ruchu).

Automatyka domowa dla Twojego salonu

Bezpieczeństwo
 •  Możliwość zdalnego monitorowania tego, co dzieje się w domu; komunikowania domownika z użytkownikiem systemu zalogowanym na urządzeniu mobilnym; możliwość zdalnego przeglądania zarejestrowanego archiwum nagrań na karcie SD kamery przez zalogowanych użytkowników.
Komfort
 •  Otwieranie, zamykanie i ustalenie dowolnego położenia rolet, zasłon, markiz według ustalonych scenariuszy; włączanie/ wyłączanie światła; sterowanie dowolnym urządzeniem, które posiada port podczerwieni IR, np.: telewizor, dekoder TV-SAT, dekoder TV kablowej, amplituner, wzmacniacz kina domowego, klimatyzator, robot sprzątający, wentylator, itp.
Kontrola
 •  Zdalne sterowanie i monitorowanie urządzeń będących w ekosystemie Wulian Smart Home; dwukierunkowa łączność z systemem oraz ze wszystkimi użytkownikami systemu; rejestracja zdarzeń w czasie (np. rejestr alarmów) oraz odczyt pomiarów czujników w czasie (np. natężenie światła, temperatury, wilgotności powietrza) przedstawiane na wykresach.

Automatyka budynkowa

Komfort
 •  Podlewanie / nawadnianie ogrodu w wyznaczonych godzinach i w określonym czasie, bez konieczności absorbowania domowników; czujnik wilgotności zapobiegający podlewaniu podczas deszczu lub gdy w ciągu dnia były wystarczające opady.
Oszczędność
 •   Włączanie i wyłączanie światła zgodnie z ustalonymi scenariuszami np. wejście do pomieszczenia = włączenie światła; wyłączanie światła w pomieszczeniu, gdy nikogo w nim nie ma; ściemnianie i rozjaśnianie światła. Wszystko to dostosowane do potrzeb i zwyczajów domowników.
Wirtualny Asystent
 •   Głosowe sterowanie urządzeniami wchodzącymi w skład systemu Wulian Smart Home przy użyciu wirtualnego asystenta ALEXA. Na dzień dzisiejszy z Alexą można komunikować się w języku angielskim.